1

 

2

2

 

 

 

Про школу
Основні напрямки освітньої діяльності
Наші працівники
Наші учні
Методична робота
Матеріально-технічна база
Соціальний напрямок
Наші партнери і спонсори
Пріоритетні напрямки та завдання розвитку училища
Шкільний музей
Контактна інформація

 

 


 

 

 

СТВОРЕННЯ

На мальовничому березі річки Стугни в старовинному місті Василькові, що на Київщині, розташоване професійно-технічне училище для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків.

Васильківське професійно-технічне училище для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків створено розпорядженням голови Київської облдержадміністрації від 26.05.1997 р. № 270 «Про удосконалення мережі закладів освіти обласної комунальної власності» на базі Васильківської загальноосвітньої школи-інтернату для забезпечення належних умов навчання, виховання дітей-сиріт і дітей, які позбавленні батьківського піклування, а також з метою створення умов, для оволодіння ними робітничими професіями та сприяння подальшому працевлаштуванню.

КОНТИНГЕНТ

Контингент Васильківського ПТУ для дітей-сиріт формується за путівками Головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації з дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які одержали базову загальну середню освіту в інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного та змішаного типів, а також загальноосвітніх школах Київщини.

Васильківське професійно-технічне училище для дітей-сиріт має право на надання:
80.21.2 повної загальної середньої освіти;
80.22.0 первинної професійної підготовки з професії:
- 8263.2 швачка;
- 7212.2 електрозварник ручного зварювання;
- 8322.2 водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»);
- 7133.2 штукатур;
- 7141.2 маляр;
- 7122.2 муляр;
- 7132.2 лицювальник-плиточник
курсової підготовки з професії:
- 7433.2 кравець;
- 7132.2 лицювальник-плиточник.

На даний час 65% учнів паралельно з професією отримують повну загальну середню освіту і 35% оволодівають фахом будівельників без отримання повної загальної середньої освіти.

Навчальні плани, навчальні програми, календарні плани розроблено відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту» та «Положення про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах», Статуту Васильківського ПТУ для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків з дотриманням вимог Міністерства освіти і науки України.

Училище знаходиться в типовому комплексі збудованому в 1962 році.

Навчальний корпус має три поверхи загальною площею 2800 м.кв. Навчально-виховний процес здійснюється в 6 навчально-виробничих майстернях та 15 кабінетах, які обладнані необхідною навчальною технікою, устаткуванням, засобами навчання.

На території господарського двору розташована майстерня зварників, три гаражі (в тому числі один для учбового автомобіля), складські приміщення, пральня.

Їдальня має площу 132 м.кв., розрахована на 220 місць.

В період з 1999 по 2007 р. випущено та працевлаштовано 624 учнів.

У Васильківському ПТУ функціонує бібліотека з книжковим фондом – 19560 примірників.

Приділяється належна увага спортивній роботі, в училищі працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, боксу. Працюють гуртки художньої самодіяльності, сучасної естрадної пісні, сучасного танцю, народної пісні, театру мод, української вишивки, моделювання одягу та інші цікаві для учнів позаурочні заходи.

За результати навчальних досягнень, учням училища встановлюється стипендія в розмірі 158 грн. Всі учні забезпечені канцтоварами, одягом, м’яким інвентарем, засобами особистої гігієни, медикаментами, 4-х разовим харчуванням. Для дітей, які стоять на диспансерному обліку, організоване дієтхарчування.

Учням Васильківського ПТУ надається належне медичне обслуговування. Функціонують медичний кабінет з маніпуляційною, кабінет лікаря і медсестри, дієтсестри, ізолятор. Поглиблений медичний огляд проводиться два рази на рік.

Щорічно, протягом літа, за кошти державного та обласного бюджетів оздоровлюються 70% учнів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і 30% - за рахунок спонсорських коштів.

В училищі працює соціально-психологічна служба, яка співпрацює з органами охорони здоров’я, соціального захисту, сім’ї і молоді, внутрішніх справ, іншими зацікавленими відомствами з метою захисту житлово-майнових інтересів учнів, визначення їх соціального статусу, оформлення пенсії.

Робота педагогічного колективу спрямована на розв’язання проблем дитячої бездоглядності, створення належних умов для соціально-психологічної адаптації дітей.

2

 

2