1

 

2

2

 

 

 

Про школу
Основні напрямки освітньої діяльності
Наші працівники
Наші учні
Методична робота
Матеріально-технічна база
Соціальний напрямок
Наші партнери і спонсори
Пріоритетні напрямки та завдання розвитку училища
Шкільний музей
Контактна інформація

НАШІ УЧНІ

 

 


 

 

 

Контингент Васильківського ПТУ для дітей-сиріт формується за путівками Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з числа дітей, які перебували в інтернатних закладах, дитячих будинках, а також загальноосвітніх школах Київщини.

Так у 2006 навчальному році в ПТУ перебувала молодь з 22 районів області.

Васильківське ПТУ для дітей-сиріт надає право учням на отримання повної загальної середньої освіти та первинної професійної підготовки за спеціальностями: швачка, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорія «В», «С»), штукатур, маляр, муляр, лицювальник-плиточник. На даний час 65% учнів паралельно з професією отримують повну загальну середню освіту і 35% - оволодівають фахом будівельників без отримання повної загальної середньої освіти.

За результатами моніторингу, проведеному у 2006 році 11,7% випускників продовжили навчання у вузах України, 82% - влаштовані за фахом.

За результатами навчальних досягнень учням училища встановлюється стипендія в розмірі 158 грн. Всі учні знаходяться на повному державному забезпеченні, з 4-х разовим харчуванням. Для дітей, що стоять на диспансерному обліку, організоване дієтхарчування.

Учням ПТУ надається належне медичне обслуговування. Поглиблений медичний огляд проводиться два рази на рік. Учні ПТУ мають можливість брати участь в роботі спортивних секцій з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, боксу, футболу.

Практично всі діти відвідують гуртки за інтересами: художньої самодіяльності, сучасної естрадної пісні, сучасного танцю, народної пісні, театру мод, української вишиванки, моделювання одягу, драматичний. Учні разом з керівниками готують цікаві заходи, які проводять в позаурочні часи.

Вихованці ПТУ досягають високих результатів у змаганнях та конкурсах міжнародного рівня. Гордістю училища є випускники 2006-2007 н.р.: майстер спорту з боксу Мальков Леонід, кандидат в майстри спорту з боксу Задирко Павло, Савчук Сергій – завоював Ш місце за програмою 1Х Спартакіади інтернат них закладів.

Лауреатами обласного фестивалю «На крилах юності» стали Давиденко Надія та Давиденко Сергій.

Адміністрація ПТУ та педагогічний колектив організовує свою роботу так, щоб допомогти підліткам інтегрувати в суспільство, забезпечити їх соціальний та правовий захист, виявити та розвинути творчі здібності. Навчити дітей самостійно здобувати знання, уміння робити самоаналіз, відповідати за свої вчинки.

Найголовніший позитивний вплив на цей процес мають:

 • створення ситуації успіху під час організації навчального процесу та позаурочної роботи;
 • дієвий соціально-правовий захист учнів, вирішення їх майнових та житлових проблем, дозволяє повернути дитину в суспільство, як громадянина з активною життєвою позицією;
 • створення належних побутових умов життя та навчання підлітків в училищі;
 • створення психологічно комфортних умов для розвитку особистості дитини;
 • систематична робота з профілактики правопорушень;
 • взаємодія училища з медичними установами щодо організації роботи з профілактики негативних звичок (вживання наркотичних речовин, алкогольних напоїв, тютюнових виробів) та статевого виховання підлітків;
 • одним із переконливих факторів щодо дефіцитності на ринку праці Київської області професій, які отримують учні закладу є належна організація виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах з подальшим працевлаштуванням за фахом з вирішенням житлових проблем;
 • організація та проведення конкурсів фахової майстерності серед учнів мотивує їх до опанування професією за обраним фахом;
 • преміювання учнів за активну участь в громадській та суспільно корисній діяльності їх моральну та матеріальну зацікавленість;
 • перспектива продовження навчання відповідно фаху в вищих навчальних закладах;
 • власними силами постійно удосконалюється матеріально-технічна база;
 • забезпечення першочерговими засобами гігієни, одягом і взуттям;
 • організація повноцінного 4-х разового харчування.

2

 

2